У СІЗО виявили посилку з наркотиками

Лише за останню добу працівники поліції упередили дві спроби передачі «дурман-зілля» до закладів закритого типу та вилучили у трьох громадян амфетамін та марихуану.

Так, під час огляду посилки, адресованої одному з підсудних громадян, працівники слідчого ізолятору виявили «вкладку» з кількома грамами сухої подрібненої речовини рослинного походження. Подібний «сюрприз» правоохоронці знайшли та вилучили у одного із засуджених виправного центру м. Конотоп.

Того ж дня ще двоє конотопчан «поповнили» статистику наркозлочинів. У обох чоловіків, віком 37-ми та 36-ти років, полісмени під час поверхневих перевірок знайшли та вилучили по пакетику з білим порошком, ймовірно – амфетаміном. Ще три «дози» канабісу вилучили оперативники у 24-річного жителя Середино-Буди.

Наразі за кожним із цих фактів проводяться відповідні перевірки. У двох випадках вже відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 КК України (зберігання наркотичних речовин без мети їх збуту), в рамках яких підозрювані перевіряються на причетність до можливого поширення наркотиків.

Поділитися в соціальних мережах