У суді розглянуть справу про потрійне вбивство на Білопільщині

Кримінальне провадження за обвинувальним актом відносно особи, яка обвинувачується в потрійному вбивстві та незаконному придбанні, носінні, зберіганні вибухової речовини без передбаченого законом дозволу, призначено до судового розгляду на 10:00 годину 21 листопада 2018 року. У судове засідання в Білопільському райсуді викликані прокурор, потерпілі, їх адвокат, обвинувачений і його адвокат, свідки.

Обвинуваченому продовжено строк тримання під вартою до 16 грудня 2018 року.

Для інформації: особа обвинувачується в тому, що 10 червня 2018 року в с. Старі Вирки, Білопільського району, Сумської області скоїв вбивство трьох осіб, двох з яких застрелив, а одного зарізав.

Крім цього, дана особа обвинувачується у незаконному придбанні, носінні та зберіганні вибухової речовини без передбаченого законом дозволу.

Санкція п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Санкція ч. 2 ст. 263 КК України передбачає покарання у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арешту на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах