У Сумах 16-річна дівчина “насвяткувалася” на 10 тисяч штрафу

Подія трапилася 1 січня, близько 5-ї години, на вулиці Ковпака. Інспектори отримали повідомлення від громадян про компанію молодих людей, які, ймовірно в нетверезому стані, сідали до автомобіля Audi та рухалися в напрямку вулиці Ковпака. За декілька хвилин вказаний автомобіль був зупинений у дворовій території. За кермом знаходилась 16-річна дівчина, у салоні ще декілька пасажирів. Усі вони мали ознаки алкогольного сп’яніння.

Неповнолітня дівчина не мала водійського, адже ще не встигла його отримати. Освідування на стан сп’яніння зафіксувало в неї 0,52 проміле алкоголю, що в понад 2 рази перевищує допустиму норму.

Поліцейські склали на неї два адміністративних матеріали — ст. 126 (керування особою, яка не має права керування) та ст. 130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах