У Сумах активісти вимагали відставки головного дорожника міста

Сьогодні під час апаратної наради в Сумській міській раді активісти вимагали відставки директора КП “Шляхрембуд” Олександра Вегери, який очолює підприємство вже 18-й рік поспіль.

“Вимагаємо негайно здійснити комплексну ревізію дотримання технічних параметрів ремонту доріг та списання матеріалів за 2015-2017 роки. Для цього залучити експертів та представників громадськості. Під час ревізії відсторонити Олександра Вегеру від керівництва КП «Шляхрембуд». Створити тимчасову комісію з перевірки якості ремонтних робіт, залучити до неї депутатів Сумської міськради і фахівців органів контролю за діяльністю КП «Шляхрембуд» та представників громадськості”, – заявив активіст Анатолій Кривець.

Крім того, від комунальників вимагали  повного звіту за 2017 рік щодо ремонту доріг обласного центру, зокрема, скільки на це витратили коштів та хто контролював перебіг робіт.

Нагадаємо, патрульна поліція звернулася до міської влади щодо незадовільного стану доріг у Сумах.

Своєю чергою головний дорожник Сум Олександр Вегера запевняє, що йому вистачає досвіду роботи, а  всі закиди громадськості відкидає:

“Я точно такий же житель міста Суми як і ви. Я точно так же їжджу на машині цими вулицями. Тоді, коли ви тільки починали жити, я вже у комунальному господарстві намагався все змінити. Вулиця Роменська, наприклад, зараз частково відремонтована. Не вкладений ще тільки верхній шар асфальту”.

В. о міського голови Володимир Войтенко повідомив про те, що місту бракує коштів на ремонт розбитих доріг:

“Рази в три треба збільшити фінансування на дороги, щоб вивести їх на нормальний рівень.Ми не можемо за тиждень прибрати всі аварійно-небезпечні ділянки по місту. Я думаю, що кожен керівник комунального підприємства хотів би більше вкладати у свій напрямок, але маємо те що маємо. Цьогоріч на ремонт шляхів із міського бюджету ми виділили на 30% більше грошей ніж у 2017-му. Але цих коштів вистачить лише на 10% якісного ремонту наших доріг”.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах