У Сумах автохам під’їхав до дверей супермаркету по тротуару

У Сумах водіїв-порушників можна зустріти не тільки на дорогах, а й навіть біля супермаркетів. Жителів 9-го мікрорайону вразив зухвалий керманич, якому стало ліньки припаркувати свою іномарку на передбаченому місці і пройтися кілька метрів до АТБ. Замість цього він підігнав автівку по тротуару практично під двері магазину, не звертаючи увагу на пожвавлений рух людей,  дітей, які там граються, і мам з візочками.

Один із очевидців зафіксував автохама на відео, а той, помітивши, що його знімають, у присутності дитини в машині став показувати непристойні жести.

“Сумчанин снял на видео водителя, которому лень было ножками подойти к супермаркету, поэтому он решил по тротуару подъехать чуть ли не к двери. Кто живет на девятке, знает, что там всегда полно мамочек с колясками, играют дети и т.п. (ВНИМАНИЕ МАТ!!!)” – пише автор блогу “Один дома” Михайло Курочкін.

Коментуючи відео, сумчанин Дмитро Майданюк звернувся до прес-секретарів прокуратури та патрульної поліції:

Олег Сологуб (якщо я не помилився), Наталя Науменко як мінімум 3 правопорушення, одне з яких – ледь не наїхав на людину. Є обличча водія, номерний знак… Треба, щоб ці хами відповідали перед законом!”

Поділитися в соціальних мережах