У Сумах біля дитячого майданчика стирчить арматура

Стирчить арматура, цегла, скло, відсутня хоч яка огорожа. Все це знаходиться у 10 метрах від дитячого майданчика

Історія з будівництвом офісних приміщень на території дитячого садка №13 «Купава» почалася ще у вересні 2017 року. Тоді там почали перетворювати стару котельню на офісні приміщення.

Замовником будівельних робіт, згідно з паспортом об’єкта, виступив Качан Олег Костянтинович.
Як вдалося з’ясувати, колишня дитсадкова котельня була продана у приватне володіння, а в лютому 2017 року Управління державного архітектурного будівельного контролю видало забудовнику дозвіл на початок будівельних робіт.

Помітивши, що на території дитячого садка ведуть будівництво приватні особи, деякі батьки почали бити на сполох і ставити питання завідувачці дошкільного закладу Аллі Слюсар. На що керівниця відповіла, що земля, на якій стоїть колишня котельня, знаходиться на етапі передачі у приватну власність. Та й сам будинок дитячому садку більше не належить.

sa1

Але як же бути з тим, що будівельні роботи ведуться у безпосередній близькості від місця, де гуляють діти?

Тут, як з’ясувалося, завідуюча теж не бачить приводів для занепокоєння: «А що вас так турбує? Дітей туди не допускають. На територію садочка не заїжджають машини. Там ходить дві людини, вони щось роблять, щось заливають. Вихователь слідкує за дітьми. У групі, яка там гуляє, 20 діток. Це в межах норми. Такого не може бути, щоб діти побігли на будівництво», — говорить Алла Слюсар.

За її словами, у неї з будівельниками є домовленість, що як тільки земля під котельнею буде повністю передана забудовнику, він перенесе огорожу, відокремивши будівництво від дитячого майданчика.

«Наразі у садочка немає коштів, щоб перенести цю огорожу», — додає Алла Станіславівна.

На звернення батьків з проханням провести перевірку будівництва на предмет дотримання правил організації будівництва в управлінні державного архітектурного будівельного контролю відповіли, що така перевірка була проведена і забудовнику порекомендували встановити відповідну огорожу. Після цього територія виконання будівельних робіт була обтягнута дротом з клаптиками червоної тканини.

«Якщо ви вважаєте, что ваші права або права інших людей були порушені, радимо вам звернути до суду», — додають в управлінні.

А тим часом реконструкція котельні в офісні приміщення йде повним ходом. І діти продовжують грати поруч з півтораметровою арматурою, що стирчить з каменів, купами цегли і щебеню, насипаними навколо будови, що реконструюється.

sadik

Джерело: vsisumy.com

Поділитися в соціальних мережах