У Сумах дільничний офіцер врятував пенсіонерці життя

Того дня старший дільничний офіцер Сумського міського відділу поліції Олег Тютюнник чергував у приміщенні поліцейської станції «Харківська», коли до нього звернувся місцевий пенсіонер та попросив допомоги.

З‘ясувалося, що йдучи у лікарню, чоловік забув удома ключі та мобільний телефон і не може потрапити додому. Він вже більше години дзвонить у двері, однак його 82-річна мати, котра залишалася вдома сама, не відчиняє. Сумчанин, який і без того має труднощі з пересуванням через захворювання ніг, не міг дати собі ради у такій ситуації, і запідозрив лихе.
Тож полісмен разом із заявником направився до нього додому. 

«Металеві двері, котрими чоловік свого часу обладнав квартиру, виявилися серйозною перешкодою, – говорить Олег Тютюнник, – тим більше, що бабуся закрилась на обидва замки. Довелося викликати спеціаліста з відповідної екстреної служби. Коли нарешті ми потрапили у квартиру, виявили, що жінка зачинила ще й міжкімнатні двері, і їх довелося вибити. З першого погляду на стареньку, котра задихалася від серцевого нападу у своєму ліжку, стало зрозуміло, що ситуація критична, і лік часу вже йде на хвилини».

Дільничний негайно викликав «швидку» та підтримував жінку до приїзду медиків, водночас заспокоюючи і хворого власника квартири. 

Нині і бабуся, і її син дякують дільничному за його чуйність. Кажуть: побільше б таких людей, котрі готові у скрутну хвилину підставити плече. І бажають полісмену міцного здоров‘я та подальшої успішної служби.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

 

Поділитися в соціальних мережах