У Сумах горе-водій примудрився отримати 11 штрафів за рік

Нещодавно, вночі, на вулиці Харківській, екіпаж патрульної поліції, за порушення ПДР, зупинив автомобіль Daewoo Nubira. 27-річний водій не мав водійського посвідчення, адже судом був позбавлений права керування за керування авто в стані наркотичного сп’яніння. До того ж цього разу він також мав ознаки наркотичного сп’яніння.

У присутності двох свідків, мешканець обласного центру відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння.

Під час встановлення особи водія поліцейські з’ясували, що з початку року на нього вже складали 9 адміністративних матеріалів, з яких 3 (1 протокол — ч. 1 ст. 130 (керування в стані сп’яніння) та 2 протоколи — ч. 2 ст. 130 (повторне керування в стані сп’яніння)) за керування в стані сп’яніння та 6 разів за керування транспортним засобом особою позбавленою права керування.

Патрульні склали на нього адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 130 (керування особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та ч. 4 ст. 126 (керування транспортним засобом особою позбавленою права керування) КУпАП. Громадянина відсторонили від керування автівкою.

Поділитися в соціальних мережах