У Сумах хочуть робити розмітку на дорогах по-новому

Отримала відповідь міської влади електронна петиція сумчанина Станіслава Шелеміна”Современная разметка”.

“Из года в год городская власть руками КП СМР «Дорремстрой» проводит конкурсы рисунка на асфальте городского масштаба и гордо называет это дорожной разметкой. Её наносят к средине лета, а в сентябре её уже не видно. Достаточно! КП должно взять на вооружение современные методики нанесения дорожной разметки при помощи полимеров с содержанием световозвращающих материалов, которые отлично видны в любую погоду и время суток и служат по несколько лет”, – пропонував автор звернення.

Мерія запевняє, що у подальшому розмітку робитимуть по-новому:

“За результатами розгляду електронної петиції «Современная разметка» повідомляємо, що підприємство КП «Шляхрембуд» СМР відпрацювало питання стосовно застосування як холодних, так і гарячих полімерів для нанесення дорожньої розмітки. В підтвердження цього технічне завдання при проведенні тендерних процедур буде виконуватись з залученням нових матеріалів.
Для інформації: вартість робіт з нанесення дорожньої розмітки полімерами, складає біля 650 грн за 1 кв. м. в порівнянні зі звичайними біля 100 грн за 1 кв. м. Тому, ми зацікавлені в застосуванні нових видів матеріалу”.

Поділитися в соціальних мережах