У Сумах комунальники серйозно нашкодили телеканалу

12 квітня, близько 14:00, під час проведення робіт біля мосту на вулиці Горького сталося пошкодження волоконно-оптичного кабелю суспільного мовника UA: СУМИ. Внаслідок аварії програми телеканалу UA:СУМИ та радіо Слобода FM не транслювалися до сьогодні, повідомляє сайт телеканалу.

“Була пошкоджена кабельна каналізація Укртелекому, в якій знаходився волоконно-оптичний кабель, що забезпечує трансляції Суспільного мовника в Сумах. Ми маємо в наявності один кабель, що прокладений від Петропавлівської, 125 до вул. Скрябіна, 3. Резервного кабелю або кабелю, щоб обійти на випадок пошкодження у нас немає”, – коментує Володимир Оверченко, головний інженер філії.

За словами менеджера каналу, на заміну кабелю оптоволокна доведеться витратити від 8 до 10 тисяч гривень. Керівництво матиме розмову із замовником робіт, управлінням капітального будівництва, оскільки аварія трапилася з їх вини.

“У нас на жодній карті немає нанесених інженерних меж міста взагалі. Тому доводиться брати інструмент і проходити, дивитися, де знаходяться кабелі. У даному випадку апарат її просто не показав. Ми виїхали туди: я, підрядник, представники Укртелекому, всі знають – це робочі моменти. Укртелеком просто виставляє підрядній організації рахунок за відновлення, ставить муфту і жодних проблем я тут не бачу”, – зазначив начальник управління капітального будівництва Володимир Шилов.

Станом на 16 годину 13 квітня ефір частково відновлений в аналоговому форматі, відсутній у цифровому (Т2), а також на території всієї області, за виключенням міста Суми.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах