У Сумах масово крадуть сміттєві баки

У Сумах невідомі викрали щойно встановлені контейнери для відходів. За вихідні із майданчиків зникли 4 сміттєві баки.  Про це під час апаратної наради у міськраді повідомив директор ТОВ “А-Муссон” Олексій Олійник.

Керівник розповів, що сміттєві баки не тільки крадуть, а ще й спалюють або розбирають на запчастини.По вул.

“Прокоф’єва вкрали металеву сітку, якою ми обгородили контейнерний майданчик. Протягом минулого тижня виявили 60 баків, з яких були зняті колеса. Ці контейнери також встановили недавно, перед Новим Роком.  За півроку спалено 9 “дзвіночків”. Один такий контейнер для роздільного збору сміття коштує майже 27 тисяч гривень. Ми неодноразово зверталися до поліції, проте реакції немає,” –  сказав Олексій Олійник.

Правоохоронці ж констатують: звернення щодо пошкодження сміттєвих баків дійсно надходять до Сумського відділу поліції.

“Сума завданих збитків недостатня для порушення кримінального провадження. Тож поки що жодної особи із тих, хто пошкоджував вказане майно, не було затримано”, – зазначив заступник начальника Сумського відділу поліції Олександр Дідусьов.

Чиновники наголошують на важливості посилення роботи в цьому напрямку.

“Також, на мою думку, слід оптимізувати контейнерні майданчики. Якщо біля будинків є кілька майданчиків, то треба їх об’єднати в один. Таким чином зможемо мінімізувати кількість сміттєвих баків, а ще – зберегти покриття у дворах багатоповерхівок”, – зауважив в. о. Сумського міського голови Володимир Войтенко.

Про перші результати виконання цього доручення відповідальні особи мають доповісти вже на наступній апаратній нараді.

Джерело: https://tribuna.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах