На Сумщині прогнозують похолодання і дощі із грозами
У Сумах сталася чергова ДТП на перехресті Засумської і Чорновола
Сумські прикордонники поцілили по ворожим авто, броні та складу з БКВІДЕО
На що пішли 419 мільйонів з обласного бюджету Сумщини
Спортсменка із Шосткинщини стала Чемпіонкою світу з лижеролерів
У Шостці водій Audi збив літнього велосипедиста: чоловіка госпіталізували
До 425-річчя Кролевця побачила світ книга про історію міста та його видатних земляків
На Сумському напрямку прикордонники знищили вантажівку, РЕБ та укриття окупантівВІДЕО
У Середино-Будській громаді троє поранених за добу
Де на Сумщині провели ямковий ремонт доріг
Суми — північний форпост України: Ніколаєнко привітав містян із Днем міста, а в громаді вшанували загиблих Захисників
«У червні Путін заявляв, що до Сум залишилося 10 кілометрів, а у серпні, що 12»: росіяни заплуталися у власній брехні
Володимир Поцелуєв представив лікарню Святого Пантелеймона на Ukraine ReHealth 2026: говорив про відновлення без бюджетних коштів
Крафтовий ярмарок, майстер-класи, концерти, етнодефіле та екскурсії: заходи до Дня міста Суми
Шахраї ошукали жителів Сумщини на понад 650 тисяч гривень
На Сумщині відкрили підземну школу на 500 місць, реалізовану за підтримки Литви та ЄС
У Генштабі пояснили, чому не запрацював “режим тиші” на фронті
Фото із пошкодженого ФПВ-дроном ТРЦ у СумахФОТО
Безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 5 вересня
Діти-ВПО можуть отримувати 3000 грн щомісяця: у Пенсійному фонді Сумщини пояснили умови
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби зафіксовано три штурмові дії ворога
Удар по ТРЦ в Сумах завдав fpv-дрон на оптоволокні
Помер під час гасіння пожежі внаслідок атаки дронів: на Сумщині попрощалися з рятувальником Євгеном Абрамчуком
Доба обстрілів на Сумщині: четверо поранених, у Сумах пошкоджено ТРЦ
Вчора
Казначейство на автономне живлення, архів — у цифру: Охтирська міськрада ухвалила пакет рішень “на випередження”
В Охтирці вчителям обіцяють зарплату на 20% вищу: міськрада розподілила урядові 61,3 млн грн
На Сумщині попередили про сильний вітер: 5 вересня пориви сягатимуть 20 м/с
Американські партнери з Талси побували в лікарні Святого Пантелеймона: у Сумах говорили про обладнання та енергоавтономність
На Середино-Будщині чоловік на велосипеді наїхав на вибухонебезпечний предмет
На Сумщині створюють перший опіковий центр: область отримала обладнання і «швидку» на 1,6 млн грн

У Сумах мерія виставила на торги підвальне приміщення

Підвальне приміщення площею 568,5 м2 по вул. Ковпака, 15 виставлено на продаж на електронному аукціоні. Про це повідомляють у Депаратменті забезпечення ресурсних платежів.

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», об’єкти малої приватизації продаються виключно на електронних аукціонах через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі».

Законом передбачено систему з трьох аукціонів, у якій кожні наступні торги оголошуються автоматично, але виключно у разі, якщо не відбувся попередній.

Враховуючи, що попередній аукціон, який складається із трьох способів продажу, не відбувся, департаментом забезпечення ресурсних платежів повторно оголошено до продажу нежитлове (підвальне) приміщення площею 568,5  м2 по вул. Ковпака, 15.

Аукціон з умовами відбудеться 04 листопада 2019 року о 15:19.

Стартова ціна об’єкта малої приватизації для аукціону з умовами – 465 600,00 грн.

Крок аукціону становить 1% стартової ціни – 4 656,00 грн.

Розмір гарантійного внеску для аукціону з умовами – 46 560,00 грн.

Розмір реєстраційного внеску (плата за реєстрацію заяви на участь в аукціоні): 834,6 грн., що становить 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні: 03 листопада 2019 року до 20:19.

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі»: UA-PS-2019-10-05-000010-2 ● d0f1ff2da6dc40a1847d8a300d012803.

https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2019-10-05-000010-2.

Телефон для довідок: 700-406, 700-407

Поділитися в соціальних мережах
17 лютого
У Білопіллі знову вибух
27 жовтня
На території Сумської громади поліція нейтралізувала бойову частину ворожого БПЛА
08 січня
Деревина під прицілом: дискусії навколо нового законопроєкту №4197-Д
07 червня
Як визначити свою чергу на відключення електроенергії не заходячи на сайт обленерго?
26 лютого
Видатного українського лікаря Сергія Лисенка нагородили Міжнародною премією миру (Німеччина – США)
30 грудня
«Аврора» передала 220 шоломів захисникам
02 вересня
В Черкассах есть свои Месси и Роналду: итоги футбольного первенства
24 червня
СБУ заявила, що нардеп Деркач завербований російською розвідкоюВІДЕО
З 1 вересня в українських школах планують розпочати переважно очне навчання – ОП
Українські військові вийшли з Сєвєродонецька – журналіст
Кремль відреагував на кандидатство України в ЄС: “головне, аби не було проблем для РФ”
У Херсоні підірвали колаборанта
Під Рязанню в Росії впав Іл-76
Українська авіація завдала потужних ударів по росіянах
США надають $450 млн військової допомоги Україні, у пакеті – РСЗВ та патрульні катери
Україна отримала статус кандидата на вступ в ЄС
23 червня
НБУ “надрукував” для уряду ще 35 мільярдів
McDonald’s може відкритися в Україні в серпні – Forbes
Перші американські HIMARS вже в Україні – Резніков
Суд заборонив партію Вітренко
Документи про завершення освіти будуть доступні в “Дії”
Європарламент підтримав кандидатський статус для України і Молдови
У Львові у закритому режимі готуються судити Медведчука
Британська розвідка: сили РФ просунулися в бік Лисичанська на 5 кілометрів
Влучання блискавки, утоплення, втрата свідомості: як надати домедичну допомогу
Зеленський: Пришвидшення перемоги – наша національна мета
22 червня
Вчителі з регіонів, де відновлять офлайн-навчання, мають повернутися на роботу – Шкарлет
Шольц: Німеччина продовжить постачати зброю Україні
В Україні повністю зупинено нафтопереробку – Вітренко
Туреччина заявила, що досягла прогресу з Росією щодо вивезення українського зерна