У Сумах MONATIK зібрав повний аншлаг

Сольний концерт Дмитра Монатіка, який відбувся 23 травня у манежі СумДУ, став однією із найбільш очікуваних культурних подій весни. Організатори повідомляють, що захід відвідали понад 2000 людей різного віку.

Сумчани зустріли MONATIKа оваціями – шанувальниками його творчості стали люди різного віку: від дошкільнят до старших людей пенсійного віку.

Перед концертом утворилася черга до входу, а значна частина транспортного потоку у місті прямувала до манежу — усі хотіли потрапити на концерт, аби разом провести цей вечір у теплому колі сумської фан-сім’ї Дмитра Монатіка.

MONATIK із перших хвилин виступу розпочинає феєричне шоу із елементами театральної постановки разом із танцюристами із команди: енергійні та динамічні рухи запалили публіку — уже через 15 хвилин більша половина глядачів рухались у такт музиці, підспівували у весь голос та стрибали у музичній ейфорії.

Окрім усіх відомих записів, на концерті сумчани змогли почути ті пісні-live, яких не знайдеш у мережі — ці пісні особливі та інтимні, їх Дмитро Монатік виконує лише на концертах.

Щиро розчулившись теплим прийомом сумської публіки, MONATIK поділився авторським, недавно написаним, віршем, який закликає усіх бути добрішими і перешкоджати появі більшого зла, знищуючи його у зародку.

Саме цього він вчив дітей, які «уже дуже багато розуміють і бачать».

Сумчани довго не хотіли відпускати MONATIKa, і гурт вийшов «на біс».

 

На закінчення, виконавець спустився до глядачів і намагався помітити кожного, даючи «п’ять» дітям.

Доросла публіка у свою чергу, дарувала квіти та подарунки.

Публіка ще протягом півгодини розходилась в очікуванні артиста, проте, за інформацією організаторів, одразу після концерту, Дмитро Монатік поїхав із Сум, адже всеукраїнський тур триває.

Організатори концерту – Перше концертне агентство та інвент-агенція «Арт-Хвиля»

 

 

 

Джерело:  http://sumypost.com/

Поділитися в соціальних мережах