У Сумах на сесії облради ледь не спалахнула бійка

Сьогодні, 2 березня, на сесії Сумської обласної ради депутат від «БПП» Едуард Пінчук зачитав депутатський запит щодо свого колеги з групи «За людей» Андрія Божка, який нібито ухиляється від призову за мобілізацією. Перший заступник голови облради Анатолій Річкаль одразу ж зачитав лист від військкомату, в якому підтверджується оголошена інформація.

Лідер ГО «Східний корпус» Денис Сокур закликав поліцію викинути Божка із залу, інакше його соратники займуться цим самі. Поліцейські відтіснили «корпусівців» від депутата, а голова облради Володимир Токар закликав присутніх припинити розборки в залі і дати депутатам попрацювати. Щодо депутата Андрія Божка сказав, що нехай «це» буде на його совісті, а розібратися з ним можна і в іншому місці.

Джерело:http://sumy.today

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах