У Сумах не можуть розглянути апеляцію скандального екс-керівника психлікарні

До Апеляційного суду Сумської області надійшла апеляційна скарга на ухвалу Охтирського міськрайонного суду, якою прокурору було повернено обвинувальний акт відносно колишнього головного лікаря «Обласної спеціалізованої лікарні № 2», що в Охтирському районі Сумської області.

Проте, у зв’язку з тим, що 4 з 5 суддів кримінальної палати апеляційного суду брали участь в даному кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування та відповідно до кримінального процесуального закону не можуть брати участь при розгляді справи по суті, наразі неможливо утворити склад суду для розгляду поданої стороною обвинувачення апеляційної скарги.

Тож Апеляційний суд Сумської області направив до Касаційного кримінального суду Верховного Суду подання, в якому просив направити матеріали судової справи до іншого суду апеляційної інстанції.

Читайте також: У мережу потрапили моторошні фото з психлікарні-катувальні

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах