У Сумах не можуть впіймати розповсюджувачів реклами про скупку волосся

Сьогодні під час апаратної наради в Сумській міськраді начальник управління «Інспекція з благоустрою м. Суми» Руслан Голопьоров розповів про результати роботи за минулий тиждень.

За його словами, за цей час працівниками інспекції було складено 26 протоколів про адмінправопорушення: 10 – за торгівлю у невстановлених місцях, 1 – за сніг, 2 – за виконання монтажних робіт без огорожі, 2 – за відсутність урн біля входу в приміщення і 1 за розклеювання оголошень.

«Щодо розклеювання оголошень по скупці волосся, то нам вдалося з’ясувати, що розклеювання здійснюють харків’яни і дончани. За минулий рік було складено 30 протоколів, а за цей рік вже 5. Вони приїжджають на розклеювання оголошень і в день прийому волосся, після чого їдуть» , – повідомив  Голопьоров.

Тим часом, кількість незаконної реклами та оголошень, які паплюжать стіни міських фасадів, продовжує зростати, а пошук порушників, як і раніше, не особливо відрізняється результативністю.

Джерело: https://www.0542.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах