У Сумах обговорення тарифів на тепло пройшло “без революцій”

Сьогодні, 4 грудня, ТОВ «Сумитеплоенерго» провело відкрите обговорення проекту Постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води споживачам ліцензіата, затвердженого на засіданні 23 листопада.

Слухання відбулося в актовій залі компанії на вулиці Лебединській і тривали майже до полудня. Велика частина часу була присвячена з’ясуванню стосунків між тепловиками і активістами. Ті, що прийшли, вимагали вивести із залу всіх співробітників підприємства, підвищити тариф на 2%, при цьому вдвічі збільшивши зарплату співробітникам, запросити на слухання мера і прем’єр-міністра, вибрати свого голову зборів і прокоментувати, чи можна взагалі проводити масові збори при воєнному стані.

На всі вигуки із залу представник НКРЕКП реагував однією фразою: «Ви заважаєте роботі регулятора» і попереджав, що за це передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Коли пристрасті трохи вщухли, вдалося з’ясувати зміст проекту постанови НКРЕКП.
Якщо регулятор своєчасно прийме постанову, то нові тарифи можуть бути введені з 1 січня 2019 року. Для населення тариф може збільшитися на 14,2% – із 1339 грн до 1529 грн. При цьому вартість послуг для бюджетних організацій зменшиться на 10,3%, для релігійних організацій – на 10%, для інших споживачів – на 15%.

«Тому що для населення газ подорожчав, а для інших споживачів вартість газу зменшилася», – прокоментував ситуацію генеральний директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін.

Жруналіст Михайло Курочкін, аналізуючи проведені слухання,  зазначив, що сумчани мають бути більш активними у відстоюванні своїх прав, коли їх відверто грабують підвищенням тарифів:

“Думал, ну вот, сейчас будет революция..может даже кого то побьют))) Но, не суждено) А вообще,дорогие сумчане, к вам в карман в очередной раз лезут, а вы сидите дома. Ну и не жалуйтесь потом. Мы потому так и живем, ведь молчим, терпим, не верим в перемены. И пока так будет, на нас будут ездить те, кто сидя в Киеве считает,что в Украине можно прожить за 1900 гривен в месяц, При этом постоянно подымать тарифы и придумывать новые способы обобрать и без того нищее население страны”.

За матеріалами Панорами

Поділитися в соціальних мережах