У Сумах обиратимуть Молодіжну раду

Відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради проводить конкурс із формування складу Молодіжної ради при Сумському міському голові.

Відбір здійснюватиметься у два тури: перший – конкурс анкет; другий – індивідуальна співбесіда з відібраними кандидатами за результатами першого туру.

Прийом анкет від охочих увійти до складу Молодіжної ради (а це можуть бути особи віком від 14 до 35 років) відділ у справах молоді та спорту здійснюватиме до 12 березня 2018 року щоденно, крім суботи та неділі, з 8:00 до 16:00, за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35, або на електронну адресу: [email protected].

Потому до 23 березня комісія з відбору кандидатів визначить осіб, котрі продовжать боротьбу за місця у консультативно-дорадчому органі.

За підсумками двох турів комісія ухвалить підсумкове рішення про переможців конкурсу, яких рекомендуватиме міському голові включити до складу Молодіжної ради.

Тел. для довідок: 70-05-13, 70-05-17.

Детальніше про Молодіжну раду та конкурс за цим посиланням

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах