У Сумах очікують передачі садиби Харитоненка у комунальну власність

Під час останньої апаратної наради в Сумській міськраді  чиновники знову зацікавилися садибою Харитоненка. З огляду на те, що зараз будівля знаходиться у вкрай незадовільному стані і вимагає невідкладного ремонту, міська влада наполягає на прискоренні процесу передачі садиби в комунальну власність.

«По садибі Харитоненка питання узгоджено з Міністерством освіти і науки. Дозвіл на відведення ділянки знаходиться в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі», – пояснив директор департаменту ресурсних платежів Юрій Клименко.

Він також повідомив, що департамент звернувся до двох народних депутатів від Сумської області з проханням прискорити процес передачі землі в комунальну власність.

Вислухавши, в.о. мера попросив Юрія Клименка взяти це питання на особистий контроль,  з огляду на те, що це дуже важлива архітектурна пам’ятка.

Як тільки Суми отримають дозвіл і відповідні документи на відведення землі, влада має намір продовжити розпочату, але не завершену, реконструкцію знаменитої історичної садиби обласного центру.

Джерело: https://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах