У Сумах першокласників буде майже на тисячу більше ніж минулоріч

До перших класів у школи Сум набирали без жеребкування. Загалом набрали 3 тисячі 200 першачків, це майже на тисячу більше, ніж торік. У двох школах буде 8 паралельних класів.

«Ми очікуємо 181 клас. Приблизно буде по 29 учнів у кожному класі, але є звичайно де менше. Наприклад, якщо ми візьмемо Піщанські школи, то значно менше там дітей буде у перших класах», – повідомила начальник управління освіти Антоніна Данильченко.

На підготовку та оснащення початкової ланки Сум за «Новою української школою» цьогоріч пішло близько 19 млн грн – це гроші міського бюджету та державної субвенції.

Ситуацію в області з кількістю дітей, які підуть до перших класів, охарактеризувала директор профільного Департаменту Вікторія Гробова. За її інформацією у районах перевантажених шкіл немає: «10 тисяч 146 учнів. Буде всього 623 перших класи. Наповнюваність там, де менш як 5 учнів по області, це 89 зараз класів, це у нас в статистиці. Але працюють керівники відділів освіти на місцях, щоб вирішити питання або підвезення, або укрупнення. Відповідно до нормативів у класі повинно бути не менше п’яти учнів. Повних класів, де понад 5 учнів у нас 534».

Джерело: http://tv.sumy.ua/

 

 

Поділитися в соціальних мережах