У Сумах під’їзд багатоповерхівки занесло снігом по коліна

Снігова стихія ще з більшою силою продовжила випробовувати сумчан 1 березня. Для жителів однієї із багатоповерхівок навіть вийти із будинку виявилося непросто, адже під’їзд по коліна замело снігом.

Через кучугури снігу, якими завалило усі дороги та пішохідні ділянки, люди вимушені були ходити по дорозі. Ожеледиця на дорогах стала причиною для збільшення кількості ДТП на дорогах міста. За даними рятувальників, упродовж дня по області вони відбуксували 12 автівок, включаючи кілька карет “швидкої”.

На автовокзалі люди купчилися у черги і не знали, як їм добиратися до місць призначення, адже частину рейсів скасовували в останні хвилини. Водії автобусів пояснюють: деякі вирішили не рушати в дорогу, бо побоювалися застрягти у сніговому заметі, де ніхто не прийде на допомогу.

Огляд того, як Суми пережили лютий початок весни – у сюжеті СТС.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах