У Сумах підприємцю, який привласнив майже півмільйона, повідомили про підозру

Прокуратурою Сумської області спільно зі Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Сумській області викрито схему привласнення бюджетних коштів, виділених на ремонт будинків.

Встановлено, що директор товариства з обмеженою відповідальністю, яке періодично виконувало замовлення Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради з капітального ремонту окремих об’єктів житлового фонду м. Суми, вирішив збільшити свій прибуток шляхом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей про виконані роботи.

До своєї протиправної діяльності чоловік залучив іще двох підприємців, один з яких складав відповідний кошторис, а інший виступав підрядником і також створював відповідні накладні та акти, у тому числі з недостовірними відомостями про обсяги та вартість придбаних матеріалів, виконаних ремонтних робіт.

Як повідомив прокурор відділу прокуратури Сумської області Олександр Іванющенко, згідно з висновком судової будівельно-технічної експертизи, під час ремонту одного будинку вартість робіт завищено майже на 233 тис грн, на іншому об’єкті привласнено 260 тис грн.

У вівторок, 26 червня 2018 року, директору товариства, який організував схему привласнення бюджетних коштів, повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 28/ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, вчинені організованою групою) та ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна) КК України. На даний час вирішується питання про повідомлення про підозру його спільникам.

Довідково: підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Поділитися в соціальних мережах