У Сумах після місячника благоустрою залишились неприбрані території

Під час апаратної наради в Сумській міській раді чиновники підбили підсумки проведення місячника з благоустрою території обласного центру.

«У весняній толоці взяли участь підприємства, установи, організації, фізичні особи-підприємці, заклади освіти, заклади охорони здоров’я, заклади культури, структурні підрозділи міської ради, обласної державної адміністрації, громадські організації, політичні партії та небайдужі сумчани. Загалом близько 17800 осіб, – доповів Руслан Голопьоров. – Зібрано та вивезено близько 890 м³ сміття, листя та гілля, задіяно 72 одиниці техніки, висаджено близько 400 саджанців дерев та кущів», – повідомив начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан Голопьоров.

Посадовець також відзначив недоліки, що мали місце під час проведення місячника благоустрою: не всі суб’єкти сповіщали  про початок прибирання територій.

“Цьогоріч великі підприємства, зокрема, ПАТ «СМНВО», приступили до виконання заходів із благоустрою значно пізніше, ніж у минулому році. Значно меншу активність проявили у цьому році політичні партії, громадські та релігійні організації. Також деякі території залишилися неприбраними. Зокрема, це стосується територій, які не утримуються підприємствами-надавачами послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій», – зазначив Голопьоров.

Поділитися в соціальних мережах