У Сумах планується зміна маршрутів тролейбусів

Сьогодні під час апаратної наради в мерії обговорювалася розробка комунальних маршрутів «Центролит – Кондратьєва» та «Хіммістечко – Аеропорт».

Як запевнив начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко, питання опрацьоване.

«Нами була проведена робота з перебудови графіків руху тролейбусів, і туди внесені відповідні зміни. Щодо маршруту «Центролит-Аеропорт», то зараз підготовлено проект-рішення про зміну шляху проходження. Тепер він буде їздити через вул. Горького і Центральний ринок. Після того, як будуть прийняті відповідні зміни в маршрути, тролейбуси будуть запущені», – запевняє Сергій Яковенко.

У зв’язку з тим, що зараз близько 16 водіїв тролейбусів знаходяться на лікарняному, то на даний момент запустити тролейбуси за вказаними маршрутами немає можливості. Орієнтовно тролейбуси будуть запущені до 1 квітня.

Джерело: https://www.0542.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах