У Сумах похід у дитячий парк закінчився для дівчинки травмпунктом

Сумчанка Вікторія Полоз звертає увагу міської влади на небезпеку, яка чатує на малечу у дитячому парку. Так, її донечці після відвідування зони відпочинку довелося накладати шви у травмпункті. Напівзруйновані кам’яні скульптури, з яких стирчить арматура, загрожують здоров’ю дітей, наголошує мама і просить владу негайно провести ревізію.

“Поход в детский парк закончился поездкой в травмпункт. Ребенку наложили 3 шва!Уважаемые, руководители города, нахождение детей в ”детском” парке напрямую угрожает жизни детей. Давая разрешение на размещение торговых точек, вы получаете приличные деньги. Интересно куда они идут? Почему когда вы убирали тополя , не позаботились о каменных скульптурах, которые в полуразрушенном состоянии , со сколами и торчащей арматурой. Парк требует срочной ревизии!Детям находиться в нем не безопасно!Прошу распространить всех у кого есть дети и кто отдыхает в нашем детском парке”, – звернулася жінка у Фейсбуці.

bezymyannyj

Підтримав заклик сумчанки навести лад у парку “Казка” місцевий адвокат Сергій Качанов, адресувавши питання секретарю міської ради Андрію Баранову:

“Скульптури там дійсно розвалені та небезпечні. Безпечна територія парку – це турбота комунального підприємства, що фінансується коштами платників податків нашої територіальної громади. Керівництво підприємства не може забезпечити безпечне перебування наших дітей на території парку?
Андрій Баранов тегнув тебе бо міського голову чомусь не можу.
Andriy Kramchenkov прошу підтримати”.

Поділитися в соціальних мережах