У Сумах розправились із ялинкою бютівця Шилова

Про крадіжку прикрас на ялинці у сквері Катерини Зеленко  на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив мер Сум Олександр Лисенко:

“Отак виглядала ялинка у сквері Зеленко вчора. Те, що від неї залишилось на сьогодні, не хочу навіть показувати, аби не псувати вам передноворічний настрій. Невідомі наплювали на старання депутата Володимира Шилова і всіх, хто хотів створити для жителів мікрорайону свято. Крадіїв, яким батьки не пояснили, що брати чуже не можна, будемо шукати і виховувати – за допомогою поліції. А жителів мікрорайону запевняю, що їхню ялинку знову прикрасимо, і вона стане ще гарнішою. Про всяк випадок проситиму поліцію посилити охорону нашої головної ялинки”.

bezymyannyj

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах