У Сумах ще один ЖЕК планує підвищити тариф

ТОВ «Жилищник» повідомляє про намір змінити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

ТОВ «Жилищник» обслуговує будинки житлово-будівельних кооперативів та ОСББ за тарифами, затвердженими рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради № 108 від 17 березня 2017 року. Середньозважений діючий тариф становить 2,542 грн./м2.

Протягом дії встановлених тарифів відбулися зміни у чинному законодавстві: з 1 січня 2018 року підвищився розмір мінімальної заробітної плати (з 1600 грн. в діючому тарифі до 3723 грн. в планованому), зросла вартість комунальної електроенергії на освітлення місць загального користування і ліфтів(в діючому тарифі становить 1,29 грн./кВт – в планованому 1,68 грн./кВт), зросла вартість пального та будівельних матеріалів, збільшилася ціна на послугу «Обслуговування вентиляційних каналів».

На даний час відсоток відшкодування тарифом фактичної собівартості підприємства складає 81,5%.

ТОВ «Жилищник» не в змозі якісно та в повному обсязі надавати належні послуги споживачам, що спричинило перегляд діючого тарифу та приведення його до економічно обґрунтованого рівня. Середньозважений тариф планується у розмірі 3,49 грн./м2 відсоток зростання – 37%.

Розрахунки планових тарифів виконані відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25 грудня 2013 року № 603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій» та постанови КМУ від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»

ТОВ «Жилищник» приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, мешканців будинків в термін не більше ніж 10 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги за адресою: м. Суми, пр-т М. Лушпи, 54, тел.: 32-46-11.

Тариф або Переглянути не завантажуючи

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах