У Сумах собака до крові покусав чоловіка

Поки у Сумах проблема вилову безпритульних тварин хронічно не вирішується, стається усе більше випадків нападу бродячих собак на людей. Поблизу хлібзаводу у районі вулиці Нахімова декого вже покусали. Глибокі рани від зубів тварин і досі не загоїлись, розповідає сумчанин Володимир Лебідь.

“Біля 36-го будинку нападають на мене три собаки. Я не можу від них відбитися. Давай до стіни, і одна все ж мене вкусила. 5 зубів було в нозі, кров текла. Лікарі сказали: спостерігайте за собакою 10 днів, якщо вона буде жива – значить, будеш живий і ти”.

Люди зверталися до міської влади щодо вилову собак, але отримали від заммера з питань ЖКГ Олександра Журби відписку: комунального притулку для бездоглядних і безпритульних тварин відсутній, а притулок громадської організації Сумського товариства захисту тварин переповнений.

Сумчанка Людмила Будник каже, що на неї собака накинулася прямо на ринку:

“Порвала пакет, у мене все повипадало. Люди повиходили з палаток, почався шум-гам, відбивати мене від тієї собаки”.

Нагадаємо, що у Сумах призначено нового директора комунального підприємства “Центр догляду за тваринами”, яке, зокрема, і має опікуватися даним питанням.

Джерело: http://sts.sumy.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

 

Поділитися в соціальних мережах