У Сумах сьогодні не вирішать питання підвищення тарифу в маршрутках

9 січня  на початку  засідання виконкому Сумської міської ради мер Олександр Лисенко, щоб заспокоїти громадськість, повідомив, що сьогодні проекти рішень про підвищення вартості проїзду в сумських маршрутках розглядатися не будуть. Коли ж вони розглядатимуться – міський голова не сказав.

Не відповів він і на запитання присутніх на виконкомі громадських активістів про те, чи будуть розглянуті проекти рішень щодо подорожчання проїзду до 5 гривень цього місяця.

Нагадаємо, 4 січня дані проекти рішень не були включені до порядку денного профільної депутатської комісії, яка відмовилася розглядати питання підвищення вартості проїзду в маршрутках.

Джерело: http://city.sumy.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах