У Сумах спростували фейкову інформацію про ліквідацію 4-ї школи

Тема возрождения ветхого корпуса когда-то реального училища, а нынче четвертой школы, продолжает активно обсуждаться в сумском сообществе. Большинство понимает, что другого пути, как привлечение частных инвестиций для такого крупного проекта – просто нет. Однако, находятся некоторые заинтересованные личности, что намеренно стараются вставлять палки в колеса, дабы сумчане не смогли получить еще одну замечательную архитектурную гордость – отреставрированный корпус четвертой школы, который уже более 20 лет находится в аварийном состоянии и не используется по своему назначению. Причем, дело зашло настолько далеко, что начали распространяться откровенные фейки о том, что четвертая школа после этого прекратит свое существование.

В связи с этим, инициатор данного проекта, сумская гимназия «Просперитас» разместила соответствующее заявление:

«Заява Сумської приватної гімназії та НВК «Просперітас» щодо відродження аварійного корпусу четвертої школи

Останнім часом у соцмережах та ЗМІ активно обговорюється тема відродження нашим закладом аварійного корпусу ЗОШ №4 імені Героя України Олександра Аніщенка. Шириться багато різноманітної інформації, у тому числі й відвертої неправди, що може негативно вплинути як на іноземних інвесторів, яких планує залучити наш заклад, так і сумську громадськість, що може втратити шанс на відкриття у місті шкільного навчального закладу європейського зразка.

У зв’язку із цим хочемо повідомити наступне:

1. Мова йде лише про один корпус четвертої школи, який сьогодні знаходиться в аварійному стані і, скоріше, становить небезпеку для учнів тієї ж школи, ніж приносить якусь користь. Дане приміщення уже близько 20 років простоює і, враховуючи, складну економічну ситуацію у державі та заборону змінювати профіль використання приміщення (тобто звичайний бізнес не може його отримати, так як там можна лише навчати дітей, чим і займається наша установа), навряд чи в найближчі десятиліття зможе бути відремонтоване. Тобто від того, що наш заклад буде працювати у цьому корпусі, життя самої четвертої школи ніяк не зміниться – вона як займають сьогодні свої приміщення, так і будуть це робити далі.

2. Закиди про те, що керівництво четвертої школи разом із деякими депутатами і представниками влади навмисно затягують процес, щоб отримати від нас якийсь зиск – вважаємо необгрунтованими. Наразі у нас триває дискусія, і така контрпродуктивна позиція скоріше свідчить про обережність народних обранців щодо нової справи, а не про бажання “нагріти” на ній свої руки. Переконані, що ретельно розібравшись у ситуації, буде прийняте позитивне рішення по створенню приватної школи європейського зразка.

3. Інформацію про те, що на території аварійного корпусу четвертої школи діє наркопритон, – ми теж не можемо підтвердити, так як наразі наші спеціалісти поки ще не були допущені безпосередньо на сам об’єкт і не мали змоги ретельно все обстежити. Але, як тільки такі випадки нами будуть виявлені, обіцяємо одразу поінформувати про них поліцію.

Керівництво гімназії “Просперітас” вірить, що спільними зусиллями в місто Суми можна залучити іноземні інвестиції в освіту і на радість усім жителям в обласному центрі з’явиться ще одна чудова архітектурна на освітянська перлина!

Разом ми досягаємо неможливого!

P.S. На фото можна побачити, у якому стані знаходиться будівля зараз та якою вона може бути після реставрації».

Как видим, учебное заведение четко дало понять, что жизнь четвертой школы не только не ухудшится от того, что будет отремонтирован аварийный корпус, но и станет более безопасной, так как дети перестанут подвергаться риску погибнуть под его завалами. В связи с этим, различные фейки по затягиванию процесса, можно, скорее, расценивать как обычную спекуляцию на чувствах сумчан, нежели реальное желание сделать жизнь города лучше.

Также вызывают настороженность и заявление насчет наркопритона. И хотя сами педагоги эту информацию не подтвердили, но судя по тому, что наркодилеры уже не боятся продавать свой товар открыто через графити по всему городу, – никакого сюрприза не будет, если и в развалинах этого дома действительно найдут шприцы и прочую наркоманскую атрибуцию. Поэтому вопрос скорейшего ремонта аварийного корпуса актуален еще и с этой стороны, как никогда.

9080

 

Источник: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах