У Сумах студенти мочилися на пам’ятний знак Героїв Небесної Сотні і знімали на відео

Про ганебний вчинок сумських студентів у Фейсбуці повідомив народний депутат Олег Медуниця. За його словами, двоє молодиків “справляли нужду” на пам’ятний знак Героїв Небесної Сотні і знімали все це на відео. Патрульна поліція вранці затримала правопорушників, а відео зневаги до  памятного знаку не потрапило в мережу.

“Сьогодні вранці патрульна поліція Сум затримала двох молодих осіб, які мочилися на пам’ятний знак Героїв Небесної Сотні і знімали цей процес на відео.
Молодики 1997 р. н., Один студент, а інший вже випускник СумДУ. Обидва уродженці Чернігівської області, м. Городня. На допиті мотиви своїх вчинків відмовилися пояснити, спілкувалися російською. При затриманні намагалися позбутися своїх документів і телефону на який здійснювали запис злочину.
Хочу подякувати патрульній поліції за оперативну роботу. Страшно уявити, аби це відео потрапило в інтернет. Наразі із затриманими працюють відповідні органи.
p.s вчора на Тростянеччині поховали Руслана Баглика який загинув на війні з росіянами. Він був також 1997 р.н.”, – написав нардеп.

Поділитися в соціальних мережах