У Сумах відбувся третій Всеукраїнський напівмарафон

Учасником міг стати кожен, без обмежень за віком. Діти могли бігти з батьками. Головна дистанція – 21 км. Також спортсмени долали дистанції на 10 км для дорослих та 3 км для початківців. Змагання влаштували і для дітей: на 1 км та 300 м. Участь у цих дистанціях вперше зробили безкоштовною. Організатор – «Нова пошта». Усього близько 1000 учасників взяли участь у змаганнях.

Вадим Рогозовський, переможець на 10 км (Київська область), розповів: «Траса порівнюючи з тим роком поміняла кардинально. Ми тут друге коло робили. Але ця траса мені більше сподобалася ніж в тому році. Я готувався до змагань. Важко завжди в гору бігти»

Центральні дороги міста стали біговою трасою для атлетів. Стартували спортсмени з Майдану Незалежності. Бігли вулицями: Соборною, Терезова, Воскресенською, набережною річки Стрілки, Героїв Сумщини, Троїцькою, Леваневського, проспектом Шевченка та Герасима Кондратьєва.

Дорогу перекривали з 8-ї ранку до 14-ї години. Минулого року у таких змаганнях взяли участь 600 учасників. Тоді срібло на дистанції 10 кілометрів виборов сумчанин Віталій Івах. Уродженець Сумщини Артем Казбан – виборов золото на 21 км.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах