У Сумах відреагують на небезпечні підліткові угруповання

Відділ із питань взаємодії з правоохоронними органами Сумської міськради підготував проект рішення виконкому щодо електронної петиції, поданої сумчанкою Галиною Шумаль, про заборону і ліквідацію небезпечних підліткових угруповань в Сумах.

Нагадаємо: за словами сумчанки, небезпечні підліткові (і не тільки) угруповання, які були в нашому місті в 90-і роки (роменські, черепинські, бауманські та інші), негласно існують і сьогодні. «Щотижня представники цих груп нібито тренуються в одному з парків і пропагують здоровий спосіб життя, але за всім цим стоять побори для керівників кожної з них, фізичні розправи і суцільні заворушення. Іноді прямо серед дня можна побачити випадки приниження, погроз, насильства по відношенню до тих, хто не приєднався до жодної з цих груп … Просимо негайно вжити всіх можливих заходів для ліквідації та недопущення повторного формування таких угруповань», – йшлося в петиції. У підсумку вона набрала 271 підпис при необхідних 250.

Вірогідно, виконком розгляне цей проект рішення на серпневому засіданні, так як 20-денний термін його оприлюднення вже закінчився. Як завжди, він підготовлений у двох редакціях – підтримати петицію чи ні. В останньому випадку відмова мотивована тим, що «проведення превентивної та профілактичної діяльності, вжиття заходів щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на вулицях, площах, у парках, скверах та інших громадських місцях … відноситься до основних повноважень поліції». Однак в даному випадку не має великого значення, за яку саме редакцію проголосує виконком, бо обидві вони по суті припускають тільки одне рішення (якщо його можна так назвати) викладеної в петиції проблеми – звернутися до керівництва ГУ ГУНП в Сумській області з проханням вжити невідкладних заходів із ліквідації небезпечних угруповань підлітків в Сумах.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах