У Сумах водій керував автобусом “під кайфом”

Днями на вулиці Іллінській за порушення ПДР екіпаж патрульних зупинив автобус БАЗ, який надавав послуги з перевезення пасажирів до Сумського району. Під час перевірки документів та огляду транспортного засобу поліцейські виявили технічну несправність, а саме заблоковані аварійні виходи.

Охоронці порядку почали розгляд справи, у процесі чого помітили, що 32-річний водій має ознаки наркотичного сп’яніння. Поліцейські винесли чоловікові постанову за ч.2 ст. 121 (керування транспортним засобом, який використовується для надання послуг із перевезення пасажирів, що має технічні несправності) КУпАП.

Надалі водія доставили до медичного закладу для проведення огляду на стан сп’яніння. Декілька днів тому інспектори отримали висновок лікаря про те, що водій автобусу на момент зупинки патрульними керував ним під дією наркотичної речовини — амфетаміну. Цього ж дня охоронці порядку склали на нього адміністративний протокол за ст. 130 (керування в стані наркотичного сп’яніння) КУпАП, а також вилучили посвідчення водія.

Нагадуємо, що з 20 квітня на території України тривають профілактичні заходи під назвою «Перевізник»

Поділитися в соціальних мережах