У Сумах вперше проведуть фестиваль літніх людей

Із нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в Сумах вперше проведуть фестиваль літніх людей «Золотий вік – вік активного довголіття». Він поєднає в собі низку заходів спортивного, культурного, історичного, розважального, психологічного характеру.

У перший день, 1 жовтня, о 8:00 у Легкоатлетичному манежі СумДУ (вул. Прокоф’єва, 38/1) розпочнеться спортивна частина заходу, де на учасників чекають змагання з дев’яти видів спорту. Окрім звичних, як-то, біг, шашки, дарт, тощо, будуть і несподівані – «Універсальний спортсмен» і «Універсальний силач». Змагання проходитимуть окремо по вікових категоріях: від 50+ до 80+. Всі охочі зможуть спробувати себе у йозі, дізнатись про скандинавську ходьбу, навчитись танцювати Zumba.

Наступний день фестивалю, 2 жовтня, пройде під знаком краси та мистецтва. З 13:00 по 19:00 у Конгрес-центрі СумДУ (вул. Покровська, 9/1) відбудуться фотовиставка «Яскраві спогади», виставка творчих робіт слухачів Університету третього віку, майстер-класи мистецьких технік, показ мод «Золотий вік краси», літературний вечір, де охочі зможуть продекламувати авторські вірші, гуморески, нариси.
Фінальною нотою фестивалю стане інтерактивна вечірка для всіх учасників з привітаннями і найкращими побажаннями від ансамблю «Червона калина».

Майстри, які не в змозі самостійно пересуватись, можуть подати роботи на виставку через інших осіб.
Єдина умова для учасників творчих та спортивних заходів – попередня реєстрація. Зробити це можна за номерами: 32-77-74 або (050) 405 56 70 (обов’язково зазначити, що це щодо фестивалю).

Наступними днями літні сумчани також не матимуть часу для суму та нудьги. 3 жовтня у приміщенні терцентру (вул. Інтернаціоналістів, 18) відбудеться заняття з геронтології, також тут всім охочим вимірюватимуть рівень цукру в крові (9:00 – 13:00), на 4 жовтня запланована екскурсія містом (10:00 – 12:00, збір від вул. Інтернаціоналістів, 18), 5 жовтня із сумчанами поважного віку проведуть заняття з фінансової грамотності (13:00 – 15:00, вул. Інтернаціоналістів, 18), 6 жовтня відбудеться велопробіг (9:00 – 12:00, район аеропорту).

«Дуже хотілося б, щоб у ці дні наше старше покоління не залишались удома, а приєднувались до масових заходів. Якщо хтось із певних причин не може бути учасником, він може бути глядачем. Для них у нас теж буде чимало цікавого», – зауважила директор КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» Інна Галіченко.

Джерело: http://everyday.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах