У Сумах вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (фото)

14 грудня в Сумах, як і по всій країні, вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Сумчани та представники міської влади поклали квіти до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля». Пам’ять загиблих ліквідаторів учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання.

246

2113

234

263

276

У обласному центрі проживають 2712 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, з них 316 – діти. За поточний рік на пільгове медичне обслуговування цієї категорії громадян з міського бюджету виділено 540,5 тис. гривень.

За десять місяців цього року 282 особи отримали лікарські засоби за безоплатними рецептами лікарів за кошти міської скарбниці на суму 445,9 тис. гривень. Також з початку року виплачено компенсацію за одноразовий проїзд 202 громадянам, на суму 97 тис. гривень.

Джерело: http://sts.sumy.ua/

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах