У Сумах вулицю 20 років Перемоги перекриють через ремонт

Управління капітального будівництва та дорожнього господарства готує проект рішення виконкому про тимчасове перекриття вул. 20 років Перемоги. Про це сьогодні, 2 квітня, під час апаратної наради в мерії повідомив начальник УКБ Віталій Шилов.

– У першу чергу хочу відзначити те, що передусім ми починаємо ремонтувати три наших проблемних вулиці – 20 років Перемоги (це капітальний ремонт), Степана Бандери (навпроти автовокзалу) та Героїв Крут (середній і поточний ремонт високої якості з заміною бордюрів), – почав в.о. мера Сум Володимир Войтенко. – Ну, і всі інші, як тільки дозволить погода. Ви готові?

– Звичайно, готові, – відповів начальник УКБ. – Єдине, що хотіли б отримати рішення з приводу того, щоб на цьому тижні відпрацювали питання щодо перекриття 20 років Перемоги. У будь-якому випадку потрібно буде починати підготовчі роботи, міняти бордюри, тому управління на цьому тижні буде готувати рішення виконкому, узгоджувати з поліцією схему і, я думаю, наступного тижня ми перекриємо 20 років Перемоги, щоб ми могли спокійно почати займатися підготовчими роботами.

– Добре, за проектом розширення у нас до якого? – запитав В.Войтенко.

– До 15 метрів.

– Зараз починаємо прибирати бордюри, які залишилися, так? Видаляємо дерева?

– Так, тобто займаємося підготовчими роботами. Як тільки погода дозволить укладати безпосередньо асфальт …

– Приміщення міні-магазину, що знаходиться там, не заважає?

– Ні, поки ми проходимо. Тротуар у нього буде йти трошки по ганку, але в принципі він не заважає.

– Ну, потрібно також організувати зустріч із підприємцем, домовитися про те, що ми йдемо йому на зустріч, і він проводить реконструкцію і змішає приміщення, або ми вже будемо вживати інших заходів, аж до суду, так як у нас є суспільна необхідність вилучення цієї земельної ділянки. І скажіть пару слів про вул. Степана Бандери, – це, напевно, зараз найпроблемніша ділянку в місті.

– Роботи будуть проводитися від повороту майже до райміліції.

Поділитися в соціальних мережах