У Сумах виконком буде вирішувати питання вакцини АКДС для дітей

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Доступна вакцина АКДС».

«Шановні керманичі нашого міста!

Згідно виконання листа Міносвіти та МОЗ від 12 вересня 2018 року про відвідування дитячих дошкільних закладів дітей які не пройшли щеплення

Хочу звернутися до Вас з дуже ВЕЛИЧЕЗНИМ проханням, допоможіть змінити цю ситуацію!

Багато батьків ДУЖЕ хочуть зробити щеплення АКДС своїй дитині (я також ), але змушені відмовитись від цієї процедури, так-як в дитячих медичних закладах безкоштовно вакцина проводиться тільки виробником країни Індія, яка дуже тяжко та з наслідками (не у всіх, але в більшості) переноситься дітьми.

Я бачила, що до Вас вже звертався громадянин нашого міста Відюка І.С з петицією «Закупить нормальные (без побочных реакций) вакцины для детей», а також читала вашу відповідь що згідно ст. 8 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» поставки медичних імунобіологічних препаратів для проведення профілактичних щеплень, включених до календаря щеплень, здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету України, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Якщо в державні медичні заклади неможливо здійснити закупівлю вакцини АКДС іншої країни виробника (Франція, Бельгія та інш.), батьки згодні купувати за власні кошти, але існує ВЕЛИКА проблема, ці вакцини відсутні в аптечних мережах в наявності, та й заказати її не можливо.

Будь-ласка, допоможіть вирішити цю проблему! Допоможіть батькам! Посприяйте тому, щоб вакцина АКДС з’явилась в мережах аптек, або було можливо придбати під заказ!

Я впевнена, багато батьків за це Вам скажуть ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ», – писала автор петиції Сєркова Олена Юріївна.

Влада відповіла наступне:

«Виконавчий комітет Сумської міської ради повідомляє, що з приводу Вашої петиції «Доступна вакцина АКДС» розроблено проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради. Питання, зазначене у Вашій петиції, буде розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету».

Поділитися в соціальних мережах