У Сумах виконком проголосував за відміну скандального будівництва біля школи №12

На засіданні 11 вересня виконком Сумської міської ради проголосував за скасування видачі управлінням земельних відносин містобудівних умов і обмежень на будівництво на Засумская 3/1. Зроблено це «для забезпечення життєдіяльності навчального закладу та безпеки учнів». У залі пролунали оплески: батьки подякували за прийняте рішення.

«Юридично Вам буде дуже складно», – відповів Віктор Волонтирець.
Питання в кінці засідання попросив розглянути депутат Сумської міськради Володимир Чепік. Виступала і його колега по депутатському корпусу директор школи №12 Ірина Губська.
Зі свого боку представники забудовника заявили, що у них є всі документи для будівництва, і ця земля ніколи не належала школі, і прийняте рішення тільки «відстрочить» будівництво і дозволить деяким депутатам якийсь час піаритися.

Нагадаємо, ось вже другий рік в Сумах не вщухають пристрасті через те, що на Засумскій по сусідству з школою № 12 на місці квіткового павільйону планують звести торговий центр. Будівництво починалася в травні 2017 року, викликало ряд протестних акцій. 13 серпня 2018 р за парканом біля школи на вул. Засумській знову з’явилася техніка. На цей раз забудовник заявив про намір звести одноповерхову споруду, але розмір котловану батьків та активістів «бентежить».

Ділянка на Засумській 3/1 до 2008 року належала місту. На сесії в лютому депутати передали її в оренду підприємцю Семеніхіній для квіткового павільйону, згодом вона продала його разом із землею іншому підприємцю.

Джерело: http://rama.com.ua//

Поділитися в соціальних мережах