У Сумах за святкові вихідні піймали 10 наркоманів

За святкові і вихідні дні поліцейські Сум викрили 10 фактів незаконного зберігання наркотиків. Так, у першому випадку патрульні поліцейські виявили у 25-річного сумчанина саморобний пристрій для вживання марихуани, який він зберігав при собі. В іншому випадку поліцейські виявили та вилучили у 20-річного раніше судимого місцевого близько півграма порошкоподібної речовини білого кольору, схожої на «амфетамін». Подібним чином сумські правоохоронці викрили ще вісьмох зловмисників, у яких вони вилучили шість пакунків із марихуаною загальною вагою близько 15 грам та три шприца з рідиною бурого кольору, зовні схожою на опій ацительований. 

Ще три факти нелегального зберігання наркотичних речовин задокументували поліцейські Серединобудського, Шосткинського та Сумського районів. Поліцейські вилучили в помешканнях зловмисників відповідно по 12-ть, 6-ть та 15 грам «канабісу», а також 8 висушених стеблів коноплі.

Все вилучене «наркотичне зілля» поліцейські вже направили на експертизу і вразі позитивного висновку підозрюваним може загрожувати кримінальна відповідальність за нелегальне зберігання наркотиків.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах