У Сумах за три хвилі снігопадів випало до 40 см снігу

У Сумах дороги та зупинки громадського транспорту розчищені від снігу, але спальні райони міста досі потопають у сугробах. На сьогоднішній апаратній нараді в мерії чиновники запевнили, що роботи з розчищення снігу не припинитимуться.

«Наше підприємство на час великих снігопадів працювало у посиленому режимі. Магістральні дороги розчищені до асфальтобетону, відповідно проїжджа частина знаходиться у задовільному стані. Що ж до приватного сектору, то сьогодні, за дорученням міського голови, туди відправились чотири снігоприбиральні машини. Мова йде про Баранівку, Ганнівку, Хіммістечко. Частково будемо розчищати Баси і Веретенівку», – сказав директор КП “Шляхрембуд” Олександр Вегера.

Загалом у керівництві міськради роботою комунальників задоволені, вважають, що справилися із подоланням снігопаду добре.

Відео: https://tsn.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах