У Сумах закрили всі кіоски з продажу газет

2 січня у Сумах закрили кіоски «Укрпошти», що працювали з 1995 року. Із 2018-го купувати газети, журнали, листівки, календарі, канцелярські предмети пропонують людям у відділеннях підприємства зв’язку.

Всього в обласному центрі було 11 кіосків “Укрпошти”. Зараз придбати періодику пропонують через мережу відділень поштового зв’язку у місті.

“Це загальна черга, треба буде вистояти чергу, десь більше, десь менше, і купувати те, що треба. Всім людям, які працювали у кіосках, ми запропонували інші місця праці. Суми у плані залишилися одні із останніх, де були кіоски. А причина закриття – вони вкрай нерентабельні. Дуже великі затрати на них і дуже маленький прибуток”, – коментує директор Сумської дирекції ПАТ «Укрпошта» Ігор Сумарока.

Зносити кіоски поки не будуть, а з часом вирішать, чи віддавати їх в оренду.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Читайте також: “Нічого собі!”: Депутат – про “нахабність” “Укрпошти”

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах