У Сумах затримали чоловіка, який розшукувався Інтерполом

Подія трапилася на проспекті Шевченка.

Інспектори виявили чоловіка, котрий порушував громадський порядок. Спілкуючись із поліцейськими 42-річний чоловік нервував, приховував обличчя та намагався якомога швидше піти.

Під час перевірки громадянина за наявними базами, з’ясувалося, що він знаходиться в міжнародному розшуку, як особа, яка переховується від органів досудового розслідування за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) та ст. 357 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) ККУ.

Охоронці порядку затримали чоловіка та доставили його до Сумського відділку поліції.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах