У Сумах зі сміттям поводитимуться по-новому

На Інформаційному порталі сумської міської ради з’явився проект рішення про розробку програми поводження з твердими побутовими відходами на території Сум на 2018-2020 роки.

Згідно з ним, департамент інфраструктури міськради повинен розробити і подати програму на затвердження до 1 червня поточного року. У ній повинні бути передбачені заходи із сортування, вивезення та утилізації сміття; виділення коштів на покупку додаткових контейнерів для роздільного збору ТПВ; приведення у належний стан контейнерних майданчиків (з розрахунком на установку контейнерів для роздільного збору); проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо сортування сміття.

Після того, як програма буде затверджена, директор департаменту інфраструктури повинен буде щоквартально звітувати про хід її виконання.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах