У Сумах зібрали мітинг перед управлінням поліції через смерть Каті Гандзюк

У Сумах, разом із іншими містами України, провели акцію пам’яті громадської активістки та радниці мера Херсона Катерини Гандзюк.  Біля управління поліції сумчани запалили свічки, щоб віддати шану відомій українці.

“Її вбили” – таку назву мала акція, бо напад на Гандзюк, у результаті якого вона отримала серйозні опіки, досі не розслідуваний, як і не названі імена злочинців.

katya

Жителі Сум поставили свічки біля паркану Головного управління Нацполіції в Сумській області, що стало окремою темою для обговорень у соцмережі.

” Заборчик как символ революции гидностіи!” – прокоментував екс-мер Геннадій Мінаєв, натякаючи на те, що поліція відгородилася від містян парканом.

45585083_2007039236050017_8174804270307082240_n

Про херсонську активістку Катю Гандзюк заговорили на всю країну після того , як 31 липня під власним будинком невідомі облили її сірчаною кислотою. Правоохоронці досі не можуть встановити реальних замовників цього зухвалого нападу.

Сьогодні, 4 листопада, вона померла в опіковому відділенні Київської міської клінічної лікарні № 2. За попередньою інформацією, після багаточисленних операцій у дівчини відірвався тромб. Каті Гандзюк було лише 33 роки.

Поділитися в соціальних мережах