У сумській мерії хочуть сворити новий відділ

Під час апаратної наради в Сумській міській раді Олександр Лисенко знову анонсував створення відділу контролю, який би підпорядковувався тільки йому.

Активісти, які два тижні тому критикували директора КП «Шляхрембуд» Олександра Вегеру за стан доріг, цього разу похвалили за дотримання стандартів при виробництві асфальту, але ніяк не за ремонт.

Мер Сум запропонував знову, як і рік тому, створити в структурі органів влади відділ контролю, який би контролював якість ремонту доріг, тротуарів, житлового фонду, роботу комунальних підприємств і т.д.

“Я думаю, це повинен бути як транспортний відділ, який безпосередньо підпорядковується профільному заступнику.  Але в цьому випадку відділ контролю повинен підпорядковуватися безпосередньо міському голові. І якщо ми знайдемо мало того, що неякісно щось зроблене, але і хтось кудись подів кошти, ми ж можемо перевірити всю бухгалтерію, звернемося в правоохоронні органи, і вас знайдуть. Я поки не готовий презентувати, як це буде виглядати, але там повинні працювати незаангажовані фахівці”, – сказав керманич.

Нагадаємо, в минулому році мер Сум вже висловлював ідею про відділ контролю, який би підпорядковувався тільки йому. Закінчилося тим, що такий відділ створили всередині департаменту інфраструктури.

Поділитися в соціальних мережах