Усі подробиці справи депутата-хабарника

Викриття депутата Сумської міської ради, голови постійної депутатської комісії із питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології В’ячеслава Степченка на хабарі в 4, 5 тис. доларів стало топ-темою для обговорень в обласному центрі. Як уже повідомлялося, вказану суму він вимагав від підприємця за продовження строку оренди земельної ділянки – йдеться про територію майже у 1,5 гектари у промисловій зоні Сум.

Обшуки в рамках спецоперації СБУ, поліції та прокуратури проводилися у трьох місцях одночасно: на підприємстві, яким він керує, у нього вдома, де вилучили мічену валюту,  і за місцем роботи, де щотижня по четвергам засідає депутатська комісія – департаменті забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради. Директор структурного підрозділу мерії Юрій Клименко – у шоці від перебігу подій:

“Такий обшук був вперше за час існування департаменту. Щоб після закінчення робочого часу, із такою кількістю правоохоронних органів, які були. Одночасно проводили дві слідчі групи – на першому поверсі і у мене. Ну, нічого не знайшли, лише вилучили ті документи, які їх цікавили”.

Подальшу долю депутата вирішуватимуть у Зарічному районному суді м.Суми.

Джерело: http://sts.sumy.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах