У Сумському районі затопило вулицю

У селі Старе село Сумського району підтоплена вулиця Новоселівська.  Мешканці скаржаться на приплив води – у дворах вже нікуди подіти домашніх тварин. За добу рівень води підвищився на 15 см.

Пан Валерій тепер живе на острові, бо з усіх боків – його будинок залитий водою.
Підійти до будинку Надії Бровкіної  – без гумових чоботів не можливо.

“Я хотіла вам ближче показати, що у мене у дворі. У мене три собаки і я не знаю що робити, бо сарай затоплено й ось-ось в хаті буде потоп. З тих вулиць вода уходить, а у нас вода стоїть у дворі і я просто у відчаї”, – говорить жінка.

Всього на вулиці 4 будинки – це новобудови. Вулиця розташована у низині – і тому усі води з навколишніх полів стікають сюди. “Ми хочемо достукатись хоч кудись. МЧС тільки евакуює. Наша місцева влада тільки дала трактор на 10-15 хв. І цим проблема не вирішується», – розповіла мешканка вулиці Анастасія Титова.

Вчора на вулиці  трактор рив траншею.

«Поодривав два дні екскаватор, поодкопували там, де люди позасмісчували – канавки, які наші діти строїли. Підкопали вода сходе помалу, але вона підходе зверху ще, але там теж – направили її на поле ще у двох місцях. Сподіваюсь, що ситуація вирівнюється. Саме страшне думаю позаду. Якщо буде якась ситуація критичніша – будемо підключати МЧС, будемо кудись її качати, там одна проблема – там її нікуди качати, одні ложбинки, її просто нікуди дівати», – прокоментував ситуацію голова Нижньосироватської громади В’ячеслав Суспіцин.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах