У сумських школах подорожчало харчування

Навчання навчанням, а обід за розкладом. З початку року у більшості міст України почала зростати вартість харчування у школах. Подорожчання пов’язують із підвищенням цін на продукти харчування. Скільки коштують сніданки та обіди у школах Сум? Якщо у минулому році сніданки коштували 7 грн, то зараз 8 грн.

“Відповідно до рішення Сумської міської ради вартість сніданків для учнів 1-4-х класів за кошти міського бюджету становить 8 грн. Для учнів пільгової категорії, починаючи з 1-го по 11-й клас, становить 14 грн, “, – коментує головний спеціаліст міського управління освіти і науки Віта Корж.

Діти-пільговики можуть обирати або сніданок за 14 грн або обід на ту ж суму. Батькам інших дітей доведеться сплачувати за другий прийом їжі самостійно.

З початку року відмінили полуденки для груп подовженого дня. На сайті електронних петицій з’явилося звернення від батьків із проханням повернути триразове харчування у школах. За словами мера, полуденки мають повернути за бажанням батьків, але за їхні кошти.

Джерело: http://sts.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах