У Тростянецькій ОТГ заборонили побори в школах, садочках і лікарнях

Тростянецькою міською радою заборонений збір коштів із батьків дітей (учнів шкіл, вихованців дитсадків), а також із пацієнтів лікувальних закладів.  Начальник юридичного відділу Тростянецької міської ради Олена Хрістосова-Нечвоглод прокоментувала рішення сесії :

«У Тростянецькій міській об’єднаній територіальній громаді батьківським комітетам та освітянам, працівникам медицини заборонили збирати готівкові кошти з батьків школярів, дошкільнят та пацієнтів.
Відповідне рішення № 143 від 22 грудня 2017 року було прийняте депутатами Тростянецької міської ради і підписано міським головою Бовою Ю. А.

Відповідно до документу працівникам закладів освіти, батьківським комітетам, учасникам навчально-виховного процесу, а також працівникам медичних закладів категорично заборонено збирати готівкові кошти з батьків учнів, вихованців навчальних закладів та пацієнтів для вирішення фінансових питань, пов’язаних з покращенням матеріально-технічного забезпечення, проведення ремонтних робіт, відзначення ювілейних та святкових дат тощо.

Якщо хтось з учасників виховного або лікувального процесу став чи то свідком, чи то учасником збору коштів в вищезазначених закладах, просимо Вас терміново дзвонити за телефонами: 5-13-80; 5-46-11 для фактичного реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та норм чинного законодавства.»

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах